Про проведення громадських обговорень щодо надання дозволу на розроблення детального плану під розширення площі кладовища на території с. Нововасилівка

Повідомляємо, що на 45 сесії сьомого скликання від 12.02.2020 прийнято рішення  № VІІ/45-15 " Про надання дозволу на розроблення детального плану на території с. Нововасилівка"

                                                         УКРАЇНА

         НОВОТРОЇЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 12.02.2020 № VІІ/45-15

с. Новотроїцьке

 

Про надання дозволу на розробку

детального плану на території с. Нововасилівка     

        Розглянувши клопотання виконкому Новотроїцької  сільської ради про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки під розширення площі кладовища на території с. Нововасилівка Покровського  району Донецької області.  Керуючись  статтями 90,91,116,118,125,126  Земельного кодексу України, статтями 19,20,50 Закону України « Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26, пунктом 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

         1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,5000 га, для розширення площі території кладовища  за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі сільської ради  в межах  с. Нововасилівка Покровського району Донецької області.

         2.Замовником детального плану території визначити виконком Новотроїцької  сільської ради.

         3. Виконавчому комітету Новотроїцької  сільської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території; проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту; подання завершеного проекту детального плану на чергове засідання сесії Новотроїцької  сільської ради на затвердження.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань земельної реформи та охорони навколишнього природнього середовища Новотроїцької сільської ради

 

 

        Сільський голова                                                                 С.Л.Алдабаєв

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *