Про проведення громадських обговорень щодо надання дозволу на розроблення детального плану забудови на території с. Новопустинка вул. Центральна

Повідомляємо, що на 45 сесії сьомого скликання від 12.02.2020 прийнято рішення  № VІІ/45-8 " Про надання дозволу на розроблення детального плану на території с. Новопустинка"

НОВОТРОЇЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12.02.2020 № VІІ/45-8

с. Новотроїцьке

Про надання дозволу на розробку

детального плану на території                                                                                                                       с. Новопустинка

Розглянувши клопотання виконкому Новотроїцької сільської ради про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки для будівництва та обслуговування дитячого майданчика на території с. Новопустинка вул. Центральна Покровського району Донецької області.     Керуючись статтею 24 Закону України «Озеленення та благоустрій території»,       статтями 12,40,90,91,116,118,125,126  Земельного кодексу України, статтями 19,20,50 Закону України « Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26, пунктом 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,10 га, для озеленення та благоустрію території  з улаштуванням дитячого майданчика за рахунок земель житлової та громадської забудови , що перебувають у запасі сільської ради  в межах  с. Новопустинка вул. Центральна Покровського району Донецької

2. Замовником детального плану території визначити виконком Новотроїцької  сільської ради.

3. Виконавчому комітету Новотроїцької  сільської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території; проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту; подання завершеного проекту детального плану на чергове засідання сесії Новотроїцької  сільської ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань земельної реформи та охорони навколишнього природнього середовища Новотроїцької сільської ради.

Сільський голова                                                                 С.Л.Алдабаєв