Про проведення громадських обговорень щодо надання дозволу на розроблення детального плану забудови на території с. Новотроїцьке вул. Центральна

Повідомляємо, що на 42 сесії сьомого скликання від 08.10.2019 року прийнято рішення № VII /42-12 " Про надання дозволу на розробку детального плану забудови на території с. Новотроїцьке вул. Центральна", та рішення № VII /42-13 " Про надання дозволу на розробку детального плану забудови на території с. Новотроїцьке вул. Центральна гр. Бова К.І." виконкомом сільської ради визначений розробник детального плану території ФОП Климова О.О. ( квал. сертифікат сер.АР № 004090). Пропозиції до детального плану приймаються протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.